אחסנה בטבעון

 
מתי כדאי להיעזר בשירותי אחסנה של חברה מקצועית?
 
תתפלאו לגלות, אבל שירותי אחסנה של חברה מקצועית הנם בין השירותים הנפוצים ביותר שמספקות חברות ההובלה השונות. מעבר לשירותי ההובלה והשינוע, תוכלו להיעזר גם בשירותי האחסון הללו כחלק מכל מעבר דירה (ולא רק). שירותי אחסון רלוונטיים למשל כאשר ישנו פער בין מועד הכניסה לדירה החדשה ובין מועד הפינוי של הדירה הישנה, מה שמצריך מציאה של מקום אחסון לרהיטים ולחפצים האישיים בפרק הזמן המדובר. כמו כן, ניתן לאחסן חפצים בעת שיפוץ של דירה או יחידת דיור מסוימת, וכמובן בעת נסיעה ארוכה לחו"ל הדורשת מכם להשכיר או למכור את מקום מגוריכם הקודם. במידה ואתם מחפשים שירותי אחסנה בטבעון – חברת אלבז הובלות והפצה בע"מ הנה הפתרון האידיאלי לכך.
לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת התרשמות במחסנים חייגו עכשיו 555098 - 1700
 
שרותי אחסנה בטבעון
 
אחסנה בטבעון
 

מה כוללים שירותי האחסון של חברת אלבז הובלות והפצה?

 
 
  • אחסון לפרק זמן ארוך וקצר – חברת אלבז הובלות והפצה מציעה שירותי אחסנה בטבעון לפרקי זמן משתנים. אחסון לפרק זמן קצר מתאים למשל למקרים של מעבר או שיפוץ דירה, בעוד שאחסון לפרק זמן ארוך מתאים למקרים של נסיעה ארוכה לחו"ל או אחסון חפצי ירושה לדורות הבאים.
 
  • אבטחה מקיפה לאורך כל שעות היממה – אנו בחברת אלבז מודעים לכך שלקוחותינו מפקידים במחסנים שלנו חלק מחפציהם היקרים ביותר. לפיכך, אנו דואגים לספק שירותי אבטחה ושמירה לאורך כל שעות היממה כדי לוודא הגנה מיטבית על הציוד המאוחסן.

  • הגנה מפני מזיקים ומכרסמים – כדי לשמור על הציוד המאוחסן, אנו מקפידים לבצע הדברות עונתיות מפני מזיקים ומכרסמים שונים.
  • גישה נוחה ופשוטה לציוד – מי שבוחרים להיעזר בשירותיה של חברת אחסנה בטבעון דוגמת אלבז הובלות והפצה לרוב מעוניינים בגישה נוחה ומהירה אל הציוד שלהם - ואנו מקפידים לספק זאת לכל לקוחותינו.
  • פרטיות מלאה – כדי שתוכלו להרגיש בנוח להפקיד בידנו את חפציכם האישיים, אנו דואגים לשמור על פרטיות מלאה של כל לקוחותינו.
  • שילוב בין שירותי אחסון והובלה – אחד היתרונות המשמעותיים של שירותי אחסון המוצעים על ידי חברת הובלות הנה ריכוז של השירותים תחת אותה קורת גג. באופן זה, נחסכת מכם הטרחה שבתיאום הובלה מול חברה חיצונית ברגע בו תרצו לשנע את הציוד המאוחסן אל היעד הבא שלו.

פנו אלינו לצורך קבלת פרטים נוספים ותיאום אחסון

 
כדי לקבל פרטים נוספים לגבי אחסנה בטבעון (או באזורים גיאוגרפים אחרים) אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני במספר 1-700-55-50-98. נציגי חברת אלבז הובלות והפצה ישמחו לעמוד לרשותכם לכל אורך שעות הפעילות ולספק מידע רלוונטי ומענה לשאלות בנוגע לשירותי האחסון וההובלה של החברה (הערכת מחירים, תיאום פגישת היכרות). עם שירותיה האחסנה וההובלה של אלבז אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי חפציכם היקרים מצויים בידיים טובות ומקצועיות, כך שאין סיבה להסס ולהתמהמה עם הפנייה.