אריזה, אחסנה וסידור

 
אלבז הובלות – אורזים לכם שירות
אנחנו יודעים שאריזת הבית בקרטונים היא פרויקט בפני עצמו. אנחנו גם יודעים שיש לכם מעט מאוד זמן והרבה מאוד דברים שאתם צריכים להספיק לעשות. לכן, נשמח להציע לכם שירותי אריזה מקצועיים, שיאפשרו לכם להמשיך בשגרת יומכם ויורידו מכם לחץ. הרבה לחץ.

השירות ניתן על ידי צוות מקצועי של אורזים, האמונים על אריזת כל מוצר וכל חפץ בצורה שתגן עליו מכל משמר במעבר מחד, ושתאפשר לכם פריקה וסידור קלים מאידך. כך למשל, כלים שבירים נארזים בניילון פצפצים או בנייר אריזה, ספרים נארזים בארגז נפרד וכד'.
 
סידור
לאחר שכל הציוד הגיע ליעדו, מגיע שלב חשוב נוסף, והוא חלק בלתי נפרד מההובלה – הפריקה והסידור של הבית החדש. מכיוון שגם פעולות אלו מצריכות לא מעט זמן, והיות ולא תמיד הוא עומד לרשותכם, אנחנו באלבז הובלות נשמח לסייע לכם גם כאן, ולספק לכם שירותי פריקת ארגזים וסידור מקצועי של הבית החדש.

בתוך מספר שעות בלבד כל הציוד שלכם, כולל הכול, יפוזר ברחבי הבית בהתאם להנחיות שלכם. כל שנותר לכם הוא לצעוד לבית החדש, ולהמשיך את שגרם החיים הרגילה שלכם.
 
סידור דירה
 
אחסנה
לפעמים אתם נאלצים לצאת מהדירה הנוכחית, ולהמתין עד שיגיע מועד הכניסה לדירה החדשה. במצב כזה, אתם צריכים שירותי אחסנה מקצועיים, שיאפשרו לכם לדעת שכל החפצים שלכם נמצאים במקום בטוח. אלבז הובלות מספקת לכם שירותי אחסנה מקצועיים, שיאפשרו לכם לישון בשקט.
 
מחסן
 
שירותי האחסנה כוללים:
  • מחסן מאובטח 24 שעות ביממה
  • אחסנה בתאים נפרדים
  • לכל תא דלת עם מנעול – להגנה מלאה על הציוד
  • נגישות מלאה אל התכולה האישית בכל עת
 
חברת אלבז הובלות עושה את כל שביכולתה על מנת להעניק לכם את כל השירותים הדרושים למעבר דירה קל ומהיר. למידע ולהזמנת שירות חייגו אלינו: 1700-55-50-98.