הובלות בסטנדרט הגבוה ביותר
הובלה היא חלק קריטי במעבר דירה או משרד ועל כן חשוב שהיא תתבצע על הצד הטוב ביותר. הובלה איכותית היא כזו שדואגת לאריזה נכונה של הציוד, שמירה עליו מכל משמר, נהיגה בטיחותית, פירוק והרכבה וכמובן גם פרטים אדמיניסטרטיביים חשובים כמו ביטוח ואחריות מלאה. אנחנו באלבז הובלות דואגים עבורכם לכל הפרטים הללו. בחברתנו אנחנו מעסיקים מובילים מקצועיים ובעלי ניסיון, שישמחו לעזור לכם לבצע הובלה על הצד הטוב ביותר. אנו מבצעים הובלות באזור הצפון, השרון והמרכז.
 
אלבז הובלות
 
הובלות
 
אם אתם זקוקים להובלה איכותית באזור הפעילות שלנו, חייגו ל-1700-55-50-98 ונשמח לסייע לכם.

השירותים שאנו מעניקים באלבז הובלות

חברת אלבז הובלות נותנת מגוון רחב של שירותי הובלה ללקוחותיה:
  • הובלת דירות – אנו דואגים להעניק לכם מעבר דירה חלק בראש שקט. בחברתנו אנו מחזיקים במשאיות וכלי הובלה בסטנדרטים הבטיחותיים המחמירים ביותר. בנוסף לכך, אנו מקפידים על השמת הציוד במשאיות בצורה שתשמור עליו תקין ושלם עד להגעה לדירה החדשה. השירות שלנו כולל כמובן ביטוח ואחריות מלאה לציוד. הובלת הדירות שאנו מבצעים יכולה להיות במגוון גדלים, עבור מעברים קטנים כגדולים.
  • הובלת משרדים – הובלת משרד דורשת דיוק רב ותכנון נכון של המשימה, כך שהציוד יועבר בתזמון נכון וכמובן בתקינות מלאה. לחברה שלנו יש ניסיון רב מאוד בהעברת משרדים, כולל בטיפול בציוד רגיש במיוחד, כמו ציוד אלקטרוני לדוגמה. נשמח לסייע בהובלה של הציוד המשרדי תוך הקפדה על בטיחות ועבודה זריזה ומקצועית.
  • פירוק והרכבת רהיטים – כחלק ממעבר של דירה או משרד, פירוק והרכבת רהיטים זה עניין הכרחי. העובדים שלנו מיומנים בתחום זה עם הקפדה על עבודה עדינה שתשמור על רהיטיכם. אם אתם זקוקים לשירות זה, הסירו דאגה מלבכם, כי הרהיטים שלכם בידיים טובות.
  • אחסנה זמנית – פעמים רבות יש צורך באחסנת הציוד של הדירה או המשרד לתקופה זמנית עד המעבר למקום החדש. אלבז הובלות מספקים עבורכם פתרון נוח בדמות מחסנים חדישים, מאווררים ומרווחים לאחסנת הציוד שלכם. המחסנים שלנו מספיקים לאחסון תכולת דירות ומשרדים במגוון גדלים, עם אבטחה והקפדה על שמירת הציוד בדיוק כפי שהיה כשהגיע.
  • אריזת ציוד לקראת מעבר – אחד מכאבי הראש הגדולים ביותר בעת מעבר דירה הוא אריזת הציוד. מדובר בעניין שגורר אחריו הרבה מאוד בזבוז זמן, אך אנו יכולים לחסוך זאת עבורכם. בחברתנו תוכלו להשתמש בשירות הנוח של אריזת הציוד, אשר מתבצעת בהתאמה אישית לפי הנחיותיכם, תוך הקפדה על אריזה בעדינות, ביסודיות ובאופן מסודר.

אחריות מלאה והובלה שקטה

הדבר הכי חשוב בהובלה הוא שאתם תוכלו להיות שקטים שכל הציוד שלכם יעבור ממקום אחד לאחר בשלמות ובתקינות מלאה. בחברת אלבז הובלות חרטנו על דגלנו להשקיע במתן אחריות וביטוח מלאים על הציוד. פנו אלינו כעת ותיהנו מהובלה מהירה, אמינה, נוחה ובטוחה ברמה הגבוהה ביותר.