הובלות באור-עקיבא

 
 
אור-עקיבא – נעים להכיר!
רק בשנת 2001 אור-עקיבא הוכרזה כעיר, כך שמדובר בעיר יחסית חדשה – ואולי זו הסיבה שלא כולם שמעו עליה. היא ממוקמת בסמוך לחדרה, לקיסריה ולפרדס-חנה, והתוכניות להגדלתה ולפיתוחה ממשיכות לצבור תאוצה. גם כמות האוכלוסייה צומחת מדי שנה, בשל העובדה שרבים בוחרים באור-עקיבא כמקום מושבם החדש. סוד הקסם שלה הוא אולי השילוב בין העירוני לכפרי.
 

 
 
 
 
 
 

למה שתזמינו הובלות באור-עקיבא?

 
 
 
 

יכולות להיות מספר סיבות, בגללן תפנו לחברת אלבז הובלות ותזמינו הובלה היישר לאור-עקיבא. ראשית, ייתכן שאתם עוברים לגור שם עם משפחתכם או כדי להקים משפחה. אין ספק שמדובר בבחירה טובה לגידול ילדים, הודות למוסדות התרבות הרבים שבעיר: היכל התרבות, מרכז המוסיקה וכמובן הספרייה העירונית. באור-עקיבא ישנן אפשרויות נדל"ן מגוונות, וניתן למצוא בעיר מגדלי מגורים ובתים פרטיים כאחד.

 
 
 
אפשרות נוספת להזמנת שירותי ההובלה של אלבז היא עסקית. בחרתם להתמקם באזורי המסחר שבעיר, כמו קניון אורות למשל, ולפתוח משרד באור-עקיבא? תאמו הובלה והעבירו את כל תכולת המשרד הישן למיקום החדש – בקלות, במהירות ומבלי שייגרם נזק לריהוט, למחשבים, לספרים וכדומה.
 

הובלות באור-עקיבא – ככה זה עובד:

 
 
 
 
 
 
  • מרימים טלפון לחברת אלבז הובלות והפצה – במהלך השיחה תתנו לנציג החברה את כל הפרטים הדרושים: נקודת המוצא, כתובת היעד באור-עקיבא, שעת הובלה מועדפת, כמות ארגזים מוערכת, הקומה בה נמצאת הדירה החדשה (או שמא מדובר בבית פרטי?), האם יש / אין מעלית וכיוצא בזה.
  • מזמינים שירותים משלימים ¬– לפעמים דרוש קצת יותר מהובלה. אלבז הובלות מציעה מגוון שירותים נוספים כמו: אריזה, פירוק והרכבת רהיטים, אחסנה זמנית, שירותי מנוף וסידור חפצים בדירה החדשה.
 
 
 
 
 
אם אתם עוברים לדירה בקומה גבוהה, מומלץ להזמין מנוף שיקל על העברת החפצים ויאפשר להכניסם פנימה דרך מרפסת או חלון גדול. חשוב לציין זאת מראש, וכך המובילים נערכים בהתאם ביום ההובלה.
 
 
 
אצל משפחות הדבר נפוץ מאוד – ישנה כמות עצומה של חפצים להעביר, וקשה מאוד להשתלט על אריזתם. אם זה המקרה גם אצלכם, עדכנו את חברת אלבז בכך והזמינו מראש שירותי אריזה מקצועיים. אורזים מנוסים, המצוידים בחומרי אריזה מתאימים, דואגים שהכול נכנס לארגזים בסדר מופתי, וכבר יש לכם דאגה אחת פחות על הראש.
 
  • מקבלים הצעת מחיר משתלמת – לאחר שבידי החברה נמצא כל המידע, ובחרתם את התוספות המשלימות, תקבלו הצעה מתאימה שמשקללת את כל השירותים לכדי מחיר אחד.
  • מתעוררים עם חיוך ביום המעבר – זה הדבר היחיד שתצטרכו לדאוג לו באותו היום. צוות המובילים יגיע בזמן שנקבע, מצויד בכל הדרוש לביצוע ההובלה כמו שצריך. הדרך לאור-עקיבא מעולם לא נראתה פשוטה יותר.
 
חברת אלבז הובלות והפצה תשמח לעמוד לרשותכם! לתיאום הובלה ולקבלת הצעת מחיר