הובלות בחדרה

 
 
שווה לגור בחדרה :-)
חדרה הופכת בשנים האחרונות ליעד מבוקש, ותנופת הבנייה ברחבי העיר היא הוכחה ניצחת לכך. שכונות חדשות נבנות בשצף-קצף, ומשפחות צעירות מגיעות מצפון, ממרכז ומדרום כדי לבנות בה בית בישראל. חדרה ללא ספק זכתה במיקום מצוין – על חוף הים, באזור שופע פרדסים ובמיקום טוב באמצע שקרוב דיו לתל-אביב ובאותה מידה גם לחיפה. יתרה מזאת, כביש החוף ממש צמוד, כביש 4 עובר בתוך העיר ואף ישנה תחנת רכבת המחברת את חדרה לשאר חלקי הארץ. אם גם אתם עולים על ארגזים בדרככם לדירה חדשה, כדאי שתכירו חברת הובלות בחדרה שתיתן לכם מענה מושלם. תכירו את אלבז הובלות.
 
הובלות בחדרה מבצעים רק עם אלבז הובלות והפצה. חייגו 1700-55-50-98
והזמינו את שירותיה המקצועיים, היעילים והיסודיים של החברה המובילה.
 
 
הובלות בחדרה
 
 
 

מה צריך לוודא כשמזמינים הובלות בחדרה?

 
 
 
 
  • שמירה על התכולה – החפצים והציוד שרכשתם לאורך השנים ארוזים כעת באינספור ארגזים. חלק מהתכולה הזו היא ללא ספק יקרת ערך ולעיתים גם שבירה. אלבז הובלות מבינה זאת היטב, ולכן עושה את כל הדרוש כדי להגן את החפצים האישיים שלכם. אריזה חכמה, אחסון נכון בחלל המשאית, נסיעה זהירה ופריקה בשיא העדינות – כל אלה יבטיחו את שלומם את הרהיטים, מוצרי החשמל, כלי המטבח ושאר הפריטים שמרכיבים בסופו של דבר בית.
 
 
 
  • שירותים משלימים – חייכם יהיו קלים יותר, אם תקבלו בנוסף לשירותי ההובלה גם את כל הפתרונות המשלימים הדרושים כמו: שירותי אחסנה, שירותי אריזה, פירוק והרכבת רהיטים, סידור התכולה בבית ושירותי מנוף (במידה שעברתם לגור בקומה גבוהה במיוחד). כך תוכלו לנהל מול גורם אחד ויחיד את כל שלבי ההובלה וההתמקמות בביתכם החדש שבחדרה.
 
  • אחריות מלאה – מעבר דירה מלא גם כך בחששות ובדאגות. האם הכול יעבור בשלום? האם המובילים יגיעו בזמן? אלבז הובלות מוודאת שהמתחים והלחצים יישארו הרחק בבית הישן, ושלמיקום החדש תגיעו רק עם תחושות נעימות ובידיעה שיש מי דואג לכם ולחפצים שלכם. אחריות מלאה על התכולה, לכל מקרה שלא יהיה, היא בהחלט סימן שאתם בידיים טובות.
 

קל להזמין הובלות בחדרה

 
 
 
 
 
 
אין ויכוח על כך שמעבר דירה הוא תהליך אורך ומייגע – אם לוקחים בחשבון את הזמן שלקח למצוא את הבית החדש ואת אינספור השעות שהוקדשו לאריזה ולמיון חפצים. המזל הגדול הוא שכדי להזמין שירותי הובלה, דרוש טלפון אחד בלבד לחברת אלבז הובלות. הודות למקצועיות של החברה, תוכלו לסגור תוך דקות שירותי הובלות מנקודה אחת לשנייה, בלי יותר מדי התחבטויות והתלבטויות. צוות אלבז הובלות ידע לשאול את כל השאלות הנכונות, על-מנת לספק לכם הצעת מחיר מנצחת.
 
 
 
חברת אלבז הובלות והפצה מברכת אתכם על המעבר לחדרה, ומזמינה אתכם להזמין שירותי הובלה נוחים, מהירים ויעילים