הובלות ביקנעם

 
 
עוברים ליוקנעם? ברוכים הבאים!
אנו, חברת אלבז הובלות והפצה, נלווה אתכם צעד אחר צעד למעבר חלק ומהיר. אנו מספקים שירותי הובלות ביוקנעם, הכוללים את כל הדרוש לכם:
 
  • הובלות מנוף
  • אריזת ארגזים ופריקתם בבית החדש
  • שירותי אחסנה במידת הצורך
  • הובלות משרדים
  • הובלות לאנשים פרטיים
  • פירוק והרכבה של רהיטים
 
 
 
 
 
 

הובלות ביקנעם למשרדים ולמפעלים

 
 
 
 
כביש 6 מחבר את יקנעם למרכז הארץ, ובכך תורם להתפתחותו המהירה של האזור. העיר כוללת אזור תעשייה מרשים, שבו יושבות חברות הייטק רבות. חברתנו מעניקה שירותי הובלה למשרדים ולמפעלים, שעוברים אל או מאזור יקנעם, ויודעת לספק שירות מהיר ואיכותי, מבלי לפגוע באף חפץ. יש לזכור שמשרדים רבים כוללים ציוד יקר ומיכון מתקדם. אנו יודעים איך להעביר את המכונות כך שלא ייפגעו באף שלב של ההובלה. מעבר לזאת, אנו מספקים את שירותינו בשעות גמישות, ובכך מאפשרים ללקוחותינו להימנע מסגירת המשרדים.
 

הובלות ביוקנעם עבור אנשים פרטיים

 
יקנעם היא עיר שמצד אחד נהנית מהנופים הפסטורליים של צפון הארץ, ומצד שני, מספיק קרובה למרכז הארץ. כמו כן, היא מספקת לא מעט מקומות עבודה. כל אלו, הופכים אותה למוקד משיכה עבור משפחות צעירות ומבוגרות יותר. אנחנו נמצאים כאן כדי להקל על המעבר שלכם ליקנעם ומעניקים שירותי הובלות ביקנעם במקצועיות, ביעילות וללא פשרות על איכות. אנו נותנים לכם מעטפת שירותים מלאה, שמאפשרת לכם לחסוך בימי העבודה שלכם, כאשר שירותינו כוללים: איסוף תכולת הבית לתוך ארגזים ועטיפה נכונה שלהם, כאשר אנו מספקים את כל מוצרי האריזה. מעבר לזאת, אנו נפרוק את הארגזים בבית החדש, ונסדר אותו בהתאם לכללים שתגדירו לנו. בצורה זו, אנחנו מצמצמים את התקופה המטלטלת של המעבר. שירותינו הנלווים חשובים במיוחד עבור אנשים שמחליפים אזור מגורים, וצריכים להתרגל לעיר חדשה.
 

הובלות מבצעים עם מומחים

 
 
 
חברת אלבז הובלות והפצה היא חברה ותיקה בתחום ההובלות, שיודעת לשרת בצורה יעילה ומהירה כל לקוח ולקוח. היכולת שלנו להתאים את עצמנו לרצונות ולצרכים שלכם מאפשרת לכם לחסוך כסף ו/או ליהנות מנוחות מרבית בתקופת המעבר. כך למשל, אם תרצו לחסוך בעלויות האריזה והפריקה של הבית, תוכלו לעשות זאת. מצד שני, אם אתם לא מספיקים או לא מצליחים לארוז את הבית, אנו ערוכים כדי לסייע לכם בכל שלבי האריזות. באותו האופן, המחסנים שלנו זמינים עבורכם במצב שבו הדירה שלכם לא מתפנה במועד שבו אתם צריכים לפנות את הבית הישן. אצלנו תקבלו חבילה תפורה אישית, שמתאימה בצורה מדויקת לצרכים שלכם.