הובלות בכרכור

 
 
מחליפים דירה בעיר כרכור או עוברים אל העיר? אנו נקל על המעבר שלכם!
 
חברת אלבז הובלות פועלת באזור השרון בכלל ובכרכור בפרט, ומציעה שירותי הובלות בכרכור, עבור אנשים שמחליפים דירה בתוך העיר או עבור תושבים חדשים, שעוברים אל העיר. כחברה מובילה בתחומה, אנו מכירים את כל הצרכים שלכם, ומספקים לכם מעטפת שירותים רחבה, שתקל על כל מעבר
 
 
 

כל מה שדרוש לכם במקום אחד

 
אנו מספקים שירותים נלווים להובלות, הכוללים:
 
  • שירותי אחסנה
  • אריזת ארגזים ופריקתם בבית החדש
  • הובלות מנוף
  • פירוק והרכבה של רהיטים
 
 
 

 
 
 
 
בכדי לעבור דירה בבטחה וללא "כאב ראש" מיותר דרוש הרבה מעבר לצוות סבלים טוב ומשאית גדולה. משימת מעבר הדירה מתחילה לפני הגעתה של המשאית, והיא כוללת איסוף של כל הבית לארגזים, לרבות סימון נכון שלהם. הסימון צריך לכלול פירוט של דברים שבירים, וציון לאיזה חדר הוא שייך. מעבר לזאת, יש לארוז את הארגזים כך שלא יהיו כבדים מדי. במיוחד בשביל זה יש את צוות האורזים המקצועי שלנו, שיודע לקפל את כל הבית לארגזים בצורה כזו שתקל על המובילים, ותייעל את עבודתם. מעבר לזאת, אנו גם נעזור לכם לפרוק את הארגזים שלכם בבית החדש, כך שאתם תוכלו לחזור לשגרה מהר עד כמה שניתן.
 

שירותי אחסנה בכרכור מקצועיים

 
 
 
 
 
 
ומה אם יש פער בין תאריך העזיבה של הדירה לבין תאריך הכניסה? כאן נכנסים לתמונה שירותי האחסנה שלנו. אנו נדאג להעביר את החפצים שלכם למחסנים המאובטחים והנקיים שלנו, שם הם יישמרו בבטחה וללא פגע עד לתאריך ההובלה לדירה החדשה. היתרון הגדול של ביצוע הובלה ואחסנה בחברה אחת נעוץ בכך שאתם מתנהלים רק מול גורם אחד, וכל זה לא רחוק מהבית.
 

הובלות באזור בכרכור עם מנוף

 
 
 
חברת אלבז הובלות מבצעת הובלות במנוף עד לגובה של 15 קומות, ולכן יש באפשרותה להתמודד עם כל משימת הובלה בצורה יעילה ומהירה. הובלות מנוף נדרשות לעיתים בשל חוסר היכולת להעביר את החפצים לדירה החדשה דרך המעלית או חדר המדרגות. אם המעלית קטנה ו/או גרם המדרגות צר מאוד, חלק גדול מהרהיטים ומוצרי החשמל הגדולים פשוט לא יצליחו לעבור בהם. הפתרון היחיד במצבים אלו הוא הובלת מנוף, ויש ביכולתנו להיענות לצורך הזה. מעבר לזאת, אנשים רבים בוחרים בהובלות מנוף בכדי לקצר ולייעל את תהליך ההובלה, שכן יש פחות סיכון שהחפצים השונים ייפגעו בהובלה.
 

הובלות בכרכור – לא רק לאנשים פרטיים

 
אזור כרכור מרכז משרדים ועסקים רבים, ואנו נמצאים כאן כדי לתת מענה מלא ומקיף לכל צורכי ההובלה של עסקים ומשרדים באזור כרכור. אנו יודעים לקרוא את הצרכים שלכם, ומספקים שירות מהיר ויעיל בשעות שנוחות לכם, במטרה לאפשר לכם להימנע מהשבתת העסק, ובכך להפסיד כסף. אנו יודעים להעביר ציוד אלקטרוני, כספות, מחשוב, רהיטים ואת כל הדברים שתרצו לשנע אל המשרד החדש שלכם. הידע המקצועי שלנו, הניסיון העשיר וכללי העבודה הבדוקים מאפשרים לנו לבצע את משימתנו מבלי לפגוע באף חפץ, כך שאתם תוכלו לחזור לפעילות תקינה מהר מהצפוי.