הובלות גדולות במיוחד

 
אתם מתגוררים בבית גדול, ועוברים דירה? מעבירים בניין משרדים? תוהים איך כל תכולת הבית שלכם תיכנס למשאית אחת? אתם צודקים – היא לא תיכנס. הובלות גדולות במיוחד מצריכות היערכות מיוחדת, ופנייה לחברה שערוכה להתמודד עם עבודה בהיקף הרלוונטי.
הנכם מוזמנים לפנות לאלבז הובלות, וליהנות משירותי הובלות גדולות במיוחד: 1700-55-50-98
 

מה דרוש להובלה גדולה בצורה יעילה?

  • משאיות זמינות – הובלה גדולה מתבצעת בכמה משאיות, ולכן אתם זקוקים לשירות של חברה איכותית וגדולה, שיש בבעלותה שתיים או שלוש משאיות, כדי שכל החפצים שלכם יעברו בבת אחת.
  • צוות גדול – הובלה גדולה במיוחד מצריכה צוות גדול במיוחד. בכדי שכמה משאיות יוטענו במקביל, צריך צוות גדול (בערך 4 עובדים לכל משאית). מעבר לזאת, ככל שיש יותר משאיות ועובדים, כן גדל הצורך בניהול מקצועי בשטח. ללא ניהול מתאים, העובדים רק יפריעו אחד לשני.
 
הובלות גדולות
 
  • קשת שירותים רחבה – סביר להניח שתזדקקו לא רק להובלה עצמה, אלא גם לשירותי אריזה ופריקה של ארגזים, פירוק והרכבה של רהיטים ועוד. חשוב לוודא שחברת ההובלות שלכם מספקת את כל השירותים הללו.
  • ביטוח בתוקף – חשוב שפעילות החברה תהיה מבוטחת, משום שככל שיש יותר חפצים להעביר, כן עולה החשש שמשהו ישתבש, יאבד או ייהרס בדרך.
  • ניסיון מקצועי – הובלות גדולות הינן מורכבות על פי רוב, וככל שהניסיון של חברת ההובלות עשיר יותר, כן גדלה היכולת שלה להתמודד עם האתגרים השונים.
חברת אלבז הובלות מציעה לכם את כל היתרונות המצוינים כאן, ורבים נוספים. הנכם מוזמנים לפנות אלינו ולהתייעץ.
 
הובלה גדולה
 

מי זקוק לשירות הובלות גדולות במיוחד?

על פי רוב, אנשים שמתגוררים בבתים גדולים ובפנטהאוזים העולים על 5 חדרים, זקוקים ליותר ממשאית אחת לצורך הובלה אפקטיבית. באותה המידה, השירות נדרש גם על ידי משרדים של חברות בינוניות וגדולות, שמחליפות את מקום מושבם. חשוב להדגיש שככל שיש יותר דיירים בבית או עובדים במשרד, כן היקף ההובלה גדל, משום שיש יותר ציוד אישי לכל אחד מהם.
 
פירוק והרכבה של רהיטים
בבתים גדולים ובוודאי במשרדים, יש הרבה מאוד רהיטים, שהפירוק וההרכבה שלהם לוקחים לא מעט זמן. חשוב להעריך נכון כמה רהיטים אתם צריכים לפרק, ולהיערך באופן נכון מבחינת מספר הנגרים שהחברה מציבה לכם. אם חברת ההובלות תשלח רק נגר אחד, הוא עלול לעקב את קצב ההובלה.

הובלות גדולות במיוחד – רק עם חברה מנוסה

ניסיון משחק חלק קריטי בהובלות גדולות במיוחד, ולכן, אם אתם יודעים שיש לכם הרבה חפצים, חשוב לוודא שאתם עובדים עם אנשי מקצוע מנוסים. הלוגיסטיקה כאן בעלת משמעות שהיא לא פחות מקריטית. יש לנהל באופן נכון את כל העובדים, לעמוד בלוחות הזמנים בצורה קפדנית, ומעל לכל אלו, לוודא שלא נגרם שום נזק ללקוח. חברת אלבז הובלות מעמידה לרשותכם ניסיון רב שנים, וערוכה לביצוע המעבר בקלות וביעילות.
לפרטים ולהזמנת שירות חייגו: 1700-55-50-98