הובלות דירה

 
מתכננים לעבור דירה? זה הזמן לתאם הובלה לתכולת הבית שלכם
 
אחת המשימות החשובות בעת תכנון של מעבר דירה הנה לתאם את הובלת החפצים והריהוט אל היעד החדש. כל מי שעבר דירה או שתיים בחייו ודאי זוכר כי לעיתים מדובר במשימה לא קלה, הדורשת אריזה מדוקדקת וקפדנית, כמו גם תכנון יסודי של מועד וסדר העברת החפצים. אחד הגורמים המשפיעים על תיאום הובלות דירה הנו כמובן המחיר שדורשות חברות ההובלה השונות. הובלות דירה מחיר הוגן ומשתלם הנו אחד הקריטריונים החשובים לבחירת חברת ההובלות, לצד כמובן מידת הניסיון והמקצועיות של החברה. מחירי ההובלה יכולים לנוע בין מאות לאלפי שקלים (500-7,000 ₪), כתלות במספר רב של קריטריונים ומשתנים. כדי להרגיש מעט יותר ביטחון בנושא, ריכזנו עבורכם את המשתנים העיקריים אשר משפיעים על מחיר ההובלה של תכולת הדירה שלכם.
 

 
תל אביב היא העיר המרכזית במדינת ישראל, ובמידה רבה גם החשובה בה. בעיר ובסביבתה נמצא ריכוז האוכלוסייה הגדול ביותר במדינה, ובהתאם לכך ברור שיש צורך בשירותי הובלות דירה בתל אביב בהיקף נרחב. בהקשר זה.
 
אז איך אנחנו באלבז הובלות מבטיחים לכם הובלות ברמה הגבוהה ביותר.
 
 
 
 
 

מעבר דירה עם אלבז הובלות

 
  • למה לפנות אלינו? כדאי לפנות לאלבז הובלות כי אנחנו מספקים שירותי הובלות דירה בתל אביב ללא פשרות. אנחנו נבצע עבורכם אריזה, פירוק והרכבת רהיטים, הובלות מנוף ועוד – בהתאם ללוח הזמנים שלכם ובצורה הבטוחה והמקצועית ביותר מקצה לקצה, עם אנשי הובלה מנוסים ומקצועיים ומענה לכל צורך בתהליך ההובלה והמעבר.
 
 

כל מה שמשפיע על מחיר הובלת הדירה שלכם

 
  • מה כוללת ההובלה עצמה – המחיר המשוער של הובלת הדירה מושפע ממספר רב של קריטריונים. בראש ובראשונה, המחיר נקבע על ידי מה שכוללת העסקה כולה – האם מדובר אך ורק בהובלה ושינוע, או שמא מדובר גם בשירותי אריזה או הרכבה? אם ברצונכם לחסוך בעלויות ההובלה, תוכלו לוותר על שירותי האריזה וההרכבה.
 
  • כמות הריהוט והחפצים המיועדים להובלה – כמות החפצים והמשקל המשוער שלהם משפיעים כמובן על מחיר ההובלה של תכולת הדירה (הובלה של חפץ יחיד, חדר בודד, דירה שלמה). בעת תיאום ההובלה כדאי למסור לחברה מידע לגבי הפריטים המיועדים להובלה, כך שהמחיר המתוכנן יהיה קרוב ככל הניתן לזה הסופי.
 
  • המרחק בין נקודת המוצא והיעד – בכל הנוגע לתיאום הובלות דירה מחיר יכול לעלות או לרדת בהתאם למרחק הגאוגרפי בין נקודת המוצא ובין היעד הסופי. ככל שהמרחק או משך הנסיעה בין הנקודות עולים, כך צפוי גם המחיר לטפס בהתאם. לפיכך, מומלץ לשכור את שירותיה של חברת הובלה אשר פועלת באזור המגורים המיועד או באזור המוצא של הדירה הישנה.
 
  • הקומה אליה מבוצעת ההעברה – פעמים נגבה תשלום נוסף עבור הובלה לקומה עליונה בבניין בו לא קיימת מעלית. מומלץ כמובן לברר זאת בטרם תיאום ההובלה עצמה ולקבוע עם החברה מחיר שמקובל על שני הצדדים.
 
  • האם יש צורך להשתמש במנוף – במקרים מסוימים מתעורר הצורך לעשות שימוש במנוף במהלך ההעברה, בעיקר כאשר פתח דלת הכניסה או רוחב גרם המדרגות של הבניין אינם מאפשרים להעביר רהיטים מסויימים (פסנתר, ארונות שאינם ניתנים לפירוק וכו'). במקרים כאלה ייגבה מכם תשלום נוסף בעבור ביצוע ההובלה בגובה של כ-300-500 ₪.
 
  • מידת המקצועיות של החברה – חברות קטנות ולא אמינות נוטות להציע מחירים נמוכים במיוחד. חשוב לא ליפול בפח, שכן פעמים רבות איכות השירות הירודה אינה מצדיקה את החיסכון הכלכלי.
 

עוברים דירה רק בעזרת חברת הובלות דירה אמינה

 
כאשר אתם מתאמים הובלות הדירה, חשוב לעשות זאת אך ורק מול חברת הובלות אמינה, מקצועית ובעלת ניסיון. אינכם רוצים להפקיד את החפצים היקרים ללבכם אצל מובילים שלא ידעו כיצד לשמור עליהם במהלך ההובלה. אנו בחברת אלבז הובלות והפצה בע"מ מתחייבים לבצע את ההובלה תוך שמירה מרבית על התכולה המועברת, ומספקים לקהל לקוחות רחב ומרוצה שירות מקצועי ואמין. כמו כן, אנו מציעים ללקוחותינו מחירים הוגנים ומשתלמים במיוחד, בעיקר ביחס לחברות ההובלה המתחרות באותו אזור.  נציגי חברת אלבז הובלות והפצה ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עניין ושאלה, ולסייע לכם להפוך את מעבר הדירה לחוויה פשוטה ונעימה.