הובלות דירה ואחסון

 
להוביל דירה בבטחה ובראש שקט
הובלת דירה היא אף פעם לא מהלך פשוט. מי לא יהיה מודאג כשכול העולם שלו נארז בתוך קרטונים ועולה על משאית בדרך ליעד חדש. כדי לעבור את ההובלה בצורה הכי בטוחה והכי רגועה אנחנו באלבז הובלות והפצה מספקים לכם שירותי הובלות דירה ואחסון במידת הצורך כולל כל השירותים הכוללים שמלווים את המעבר: פירוק והרכבה של הרהיטים, שירותי אריזה מקצועיים לחיסכון בזמן, אריזה נכונה וכמובן שירותי אחסון במידה ויש בכך צורך.
שירותים אלו חשובים ביותר בתקופה של מעבר דירה .
אחרי עשרות שנות ניסיון ואינספור לקוחות מרוצים אתם יכולים להיות רגועים
חייגו 55-50-98 - 1700 ונשמח לעמוד לשרותכם
 
הובלות דירה ואחסון

הובלות דירה ואחסון התכולה במידת הצורך

חברת הובלות שמכבדת את עצמה חייבת להציג את השירותים הטובים ביותר עבור הלקוחות שלה, כאשר אחד השירותים החשובים ביותר הוא שירות האחסון במידת הצורך. לקוחות רבים מפנים את דירתם כיוון שבכוונתם להיכנס לדירה חדשה אך מסיבות מסוימות הכניסה לדירה מתעכבת. במצבים כאלו אמנם ניתן לישון אצל בני משפחה אחרים לתקופה קצרה או להשכיר דירה שאותה מממן הקבלן שמתעכב אך מה יעלה בגורל כל הציוד?
אנו באלבז הובלות והפצה יכולים לאחסן את הציוד שלכם בבטחה במחסנים הנקיים והנעימים שלנו מיד אחרי מועד ההובלה שנקבע ולאחר מכן להוביל את הציוד אל היעד החדש כשיהיה לכם את המפתח. האחסון הוא ללא מגבלת זמן וכך למעשה תוכלו להשאיר את הציוד שלכם אצלנו עד אשר תמצאו לו קונה או שימוש, כאשר העלות תהיה משתלמת ביותר.
שירות אחסון יכול להציל משפחות שלמות מרגעים לא נעימים והאחסון עצמו צריך להיות איכותי, בטוח, עמיד לכל תנאי מזג האוויר וכמובן נגיש מתי שרק תרצו.,

הובלת דירה ואחסון עם אלבז הובלות והפצה לחוויה אחרת

 
אנחנו באלבז הובלות והפצה עוסקים מזה שנים רבות בתחום ההובלות ועוזרים למיטב לקוחותינו לעבור את התקופה הלחוצה הזו בלי תקלות בכלל. ראש שקט ושלוות נפש חשובים מאוד בהובלה של כל תכולת הדירה והניסיון שלנו ייתן לכם הרבה מעבר.
פנו אלינו עוד היום בטלפון 1700-55-50-98 להצעות מחירם, בירורים ושאלות נוספות ונשמח לעמוד לשירותכם.