הובלות עם מנוף

הובלות מנוף בחדרה- השמיים הם הגבול

 

בישראל של 2019 בונים לגובה. זה קורה בחדרה. ובמקומות נוספים ברחבי הארץ. אבל כשעוברים דירה, הגובה עלול להוות בעיה. ספה שלא עוברת דרך גרם המדרגות ולא נכנסת למעלית, מזנון גדול וכבד שאי אפשר להרים, מקרר כפול כבד, פסנתר ועוד. כל אלה דורשים פתרונות שינוע. המקובל ביותר הוא שינוע עם מנוף. מנהל חברת הובלות מנוף בחדרה, מסביר למה כדאי לחפש חברת הובלות עם מנוף באתר של בעלי מקצוע, לקבל כמה הצעות מחיר וגם למה כדאי לשים לב.

 

הפסנתר בקומה העשירית

עד לשילוב מנופי הרמה בחברות ההובלה, בעבר היה מקובל להתגבר על משא של תכולה כבדה מדי או כזו שלא נכנסת מהכניסה לדירה, דרך הרמה עם כבלים כבדים מהמרפסת. זו הייתה הצורה בה הרימו פסנתרים, ספות ארוכות, מקררים ועוד. היום כאשר הטכנולוגיה כל כך משוכללת, האמצעי היחידי של חברות הובלה לשנע חפצים כבדים, היא באמצעות מנוף. יש הרבה חברות שעושות זאת, מרימות את הפסנתר לקומה העשירית ואת המקרר הכפול שלא נכנס מהדלת, דרך המנוף. ויש גם שחוסכים את הסבלות במדרגות, ומעבירים את הארגזים דרך מנוף, זה חוסך בזמן למרות שגם זה עולה בכסף, אבל לפעמים זה משתלם מכל הבחינות כי הזמן הוא גם הזמן של הלקוחות, מסביר מנהל חברת הובלות מנוף בחדרה..

 

הזמנת מנוף, מחייבת רישיון הפעלה ובטיחות גבוהה

חברת הובלות מנוף בחדרה ובכל מקום אחר, חייבת להיות מצוידת ברישיון להפעיל מנוף, וגם המפעיל עצמו צריך להיות בעל ההסמכה המתאימה. הפעלת מנוף היא כמו להפעיל כלי רכב והיא דורשת רישיון מיוחד. יש סכנה רבה בשימוש עם מנוף ולכן חברת ההובלות חייבת לנקוט בעל אמצעי הבטיחות כדי להבטיח את שלומו של המפעיל, של הסביבה וכמובן של החפצים אותם המנוף מעלה. היום רבים משתמשים בהרמת תכולת הדירה שלהם עם מנוף, בלי שום קשר לאפשרויות הנוספות. בצורה הזו התכולה מגיעה שלמה ובטוחה, בלי שריטות, לא גררו אותה ולא נשבר כלום, וזו הובלה הרבה יותר בטוחה וגם מהירה מסביר מנהל של חברת הובלות מנוף בחדרה.  

 

כמה עולה הובלות עם מנוף?

הובלות מנוף בחדרה או בכל מקום, מתומחרות לפי שעה. זה יכול להיות בטווח של 300-500 ₪ לשעה. מקומה רביעית ומעלה נהוג לגבות סכום נוסף. כדי לבצע העברת דירה או משרד עם מנוף, חייבים להיערך לכך מראש וגם לארוז את החפצים בצורה שתקל על העמסתם על המנוף. בנוסף צריך לסכם עם בעל חברת ההובלות על ביטוח התכולה שלכם בהעמסה על המנוף, וכן על הנזקים שחלילה עלולים לקרות במהלך העבודה. צריך לדאוג שהשטח יהיה פנוי ובטיחותי, שיהיה אדם שישגיח על מעבר העוברים והשבים ושהעבודה כולה, חלילה לא תגרום נזק כלשהו לסביבה או לשטח.

 

העברת מפעל- רק עם הובלות מנוף בחדרה

מפעל הוא מקום המאכלס הרבה מאוד מיכון תעשייתי יקר עד מאוד. את כל הציוד הזה צריך היה לשנע ולעתים גם אם מדובר על מבנה של קומה אחת, עדיין יש צורך בשינוע באמצעות מנוף. מדובר על מכונות תעשייתיות שגם אין סוף סבלים לא יוכלו להרים. לכן הרבה מפעלים או מחסנים שעוברים מקום למשל בחדרה, מזמינים חברת הובלות עם מנוף בחדרה, זה הכי קרוב אליהם והכי סביר שהם יעשו את ההזמנה דרכם. אנו ממליצים להיעזר באפליקציה של אתר StartAjob  כדי לקבל כמה הצעות מכמה חברות הובלות מנוף בחדרה. חשוב מאוד לחתום אתם על הסכם בגין נזקים שיקרו לפריטים או לסביבה ולדאוג כאמור שמפעיל המנוף הנו מפעיל מוסמך. חשוב לסכם על הצעת מחיר מראש, סופית ומקובלת על שני הצדדים.

 

הובלות מנוף