הובלות מפעלים ומחסנים

 
ההובלות הכי טובות לעסק שלך
אלבז הובלות והפצה מספקים שירותי הובלות מפעלים ומחסנים מזה שנים רבות עם עובדים מנוסים ומקצועיים, אחריות מלאה על כל הסחורה, עמידה בלוחות זמנים ועוד חייגו אלינו 1700-55-50-98
 
הובלות מפעלים
 
הובלות מחסנים
 
אם יש לך מפעל איכותי שמייצר סחורה משובחת, אתה צריך לדאוג שהוא יהיה כזה גם כשהוא מגיע ללקוחות שלך. עסקים רבים ומפעלים רבים מייצרים סחורה איכותית ופריטים שונים שקשורים לתחום המזון, לתחום הריהוט והעיצוב, לתחום הגינון, כלי עבודה שונים ועוד. כל המפעלים הכי גדולים ועד העסקים הכי קטנים צריכים שירותי הובלות כיוון שלא לכולם יש את היכולת הכלכלית והלוגיסטית כדי לארגן לעצמם צי הובלות משלהם שכולל משאיות מותאמות וכלי הובלה ראויים. הובלות מפעלים ומחסנים הם חלק מהשירותים שחברות הובלות מציעות כיום וחשוב לבחור אותם היטב.

הובלות מפעלים ומחסנים: כיצד לבחור אותם נכון?

  • כדי לבחור נכון הובלות מפעלים ומחסנים חשוב מאוד לוודא האם חברת ההובלות מנוסה בהובלות מהסוג הזה. חברות הובלות רבות עובדות בעיקר עם המגזר הפרטי וכך ההובלות הם בעיקר של תכולת דירה, מוצרי חשמל, ספות, ארונות וכולה. בהובלות של מפעלים סוג התכולה שונה לחלוטין ומצריך הוראות מיוחדות. חלק מהובלות יהיו הובלות בקירור, חלק יידרשו אריזה מסוימת והעמסה איטית ועדינה, חלק מהמוצרים צריכים להיות בחלק העליון וכולה. הובלות מסוג זה דורשות תשומת לב רבה יותר וצוות מקצועי.
  • הובלות מפעלים והובלות מחסנים הם הובלות בהיקף עבודה הרבה יותר גדול מאשר כל הובלה אחרת. גם הובלה במגזר העסקי בישראל אינן מגיעות בכמות המשאיות שנוסעות מידי יום כשמדברים על הובלות מפעלים גדולים או הובלות שאמורות לרוקן מחסן שלם בדרך לעוד לקוח מרוצה. לא כל חברה יכולה לעמוד בהיקף עבודה כזה והיא חייבת להחזיק צי רכבים מספק ויכולת לעבוד מסביב לשעון.
  • הובלות מחסנים כמו כל הובלות אחרות צריכות לאפשר העמסה בטוחה למשאית וכמו כן הובלה שונה לחלוטין. כשמעמיסים משאית במחסן מסוים היא מועמסת עד אפס מקום וברגע שציוד כה גדול נמצא בתנועה הוא חייב להיות מוגן וגם שהנהג יהיה מנוסה ורגוע.

ביטוח לכל ההובלות

 
בהובלות מחסנים והובלות מפעלים יש צורך בביטוח מיוחד נוכח הסחורה הרבה שמועמסת על המשאיות יום יום. בגלל טעות בהובלה מטען שלם יכול להיהרס והנזק שיהיה לחברה או למפעל מסוים יהיה משמעותי ביותר. חברה שרוצה להוביל עבור התעשייה צריכה לדעת שהיא צריכה להציג אחריות מלאה להכול.
אלבז הובלות והפצה מנוסים בכל סוגי ההובלות ובמיוחד בהובלות מפעלים ומחסנים, חייגו אלינו למספר
1700-55-50-98 ונשמח לעמוד לשירותכם