הובלת משרדים ובתי עסק

 
עומדים לעבור משרד? מעוניינים לבצע את המעבר בצורה חלקה, יעילה ומבלי לפגוע בפעילות השוטפת של החברה? אנחנו יודעים לעזור לכם בצורה מדויקת, מקצועית ונכונה!
פנו לאלבז הובלות, והזמינו הובלת משרדים: 1700-55-50-98

יש לנו את כל מה שדרוש לכם:

 
  • שירותי אריזה – אנו נארוז את כל המשרד לארגזים, ונפרק אותם במשרד החדש. אנו ערוכים לספק לכם צוות גדול של אורזים מקצועיים, שידאגו לארגן ארגזים בצורה נכונה, כך שאף חפץ לא יישבר במהלך ההובלה.
  • פירוק והרכבה של רהיטים – נדאג לפרק את כל הריהוט המשרדי ולהרכיבו בצורה מדויקת. אופן העבודה שלנו מאפשר לנו לשמור בקפדנות על כל חפץ, ולהרכיב את הריהוט בצורה נכונה וטובה ביעד החדש.
 
הובלת משרדים במרכז ובשרון
 
 
 
  • שירותי אחסנה – אם תזדקקו לתקופת אחסנה עבור כל תכולת המשרד או חלקה, נדאג להעניק לכם מחסן נקי ונוח, שמותאם במיוחד לצרכים שלכם.
 
  • הובלות למשרד גדול – חברתנו ערוכה עם כמה משאיות וצוותי עבודה, ולכן יש ביכולתה לדאוג למעבר של משרד גדול, עם הרבה ריהוט וציוד.
  • מכשור ייעודי להובלות – אנו מצוידים בציוד מתקדם, שמאפשר לנו להוביל את החפצים שלכם בבטחה, תוך דאגה מלאה לשלמותם.

הובלת משרדים במרכז

מרכז הארץ הוא הלב העסקי הפועם של המדינה, וכאן נמצאים רוב רובם של המשרדים בארץ. בין אם מדובר במשרדי עורכי דין, משרדי פרסום, משרדי ממשלה, חברות מרכזיות, בנקים ועוד. בתל אביב ואזור גוש דן ישנם אזורי תעשייה גדולים, ובנייני משרדים נבנים כל הזמן, המשמעות היא שיש תנועה ערה בין המשרדים השונים בתוך אזור המרכז. שירות הובלת משרדים במרכז נדרש בעת מעבר משרד מלא של חברה זו או אחרת, או במצב שבו רוצים לאחד סניפים או להעביר חפצים בין הסניפים השונים של אותה חברה או גוף. על כל פנים, ישנה תנועה נמרצת של משרדים, ולכן שירות הובלות משרדים חשוב ביותר באזור המרכז.

הובלת משרדים בשרון

גם אזור השרון לא נשאר מאחור ומציע שטחי משרדים גדולים ורבים. כאן תמצאו הרבה חברות הייטק וגם שלל חברות יצרניות. אזורי תעשייה גדולים ממוקמים באזור השרון, ובהם אזורי התעשייה של ההיי-טק בהרצליה פיתוח, צומת רעננה, כפר סבא ובערים נוספות. גם כאן יש תנועה ערה בין המשרדים, והמשמעות היא הישענות על שירותי הובלת משרדים בשרון.

מדוע חברות עוברות למשרדים חדשים?

הסיבות למעבר משרד שונות ורבות, לפעמים חברה גדלה, ומשרדיה לא מספיקים לה יותר. לעיתים, תקופת השכירות של המשרד מסתיימת ומחליטים לא להאריך את השכירות אלא לעבור משרד ולשלם פחות. לעיתים קורה שרוצים להציב את המשרדים באזור נוח יותר עבור העובדים או להתקרב לספקי שירות שונים בכדי לייעל את הפעילות השוטפת של המשרד. בין אם כך ובין אם אחרת, משרדים, עסקים וחברות בכל גודל לא חוששים להחליף את מקום מושבם, ותהליך המעבר מתבצע בקלות יחסית וביעילות בזכות חברת הובלות טובה שמציעה שירותי הובלת משרדים בצורה נכונה ומקצועית.
הנכם מוזמנים לפנות לאלבז הובלות לצורך של הובלה של כל משרד: 1700-55-50-98