חברת הובלות בפרדס חנה

חברת הובלות בפרדס חנה- מה לדרוש, על מה לחתום? וממה צריך להיזהר?

כל אחד מאתנו עובר דירה לעתים וזקוק לחברת הובלות בפרדס חנה או בכל מקום אחר. הדרך למצוא היום חברת הובלות נעשית דרך האינטרנט. יש כמה דברים שצריך לשים לב אליהם כאשר בוחרים חברת הובלות. היא חייבת להיות אמינה, מקצועית, כזו שמבטיחה ומקיימת וגם יודעת לתת שירות טוב. קיבצנו עבורכם מספר עצות וטיפים מה עלול לקרות אם לא תבחרו בחברה הנכונה, וגם איך להגיע לזו שתעזור לכם לעבור דירה בצורה הכי קלה וידידותית.

 

תלונות בלי סוף ואיך להיזהר לא ליפול בפח?

מתלונות של צרכנים על חברות הובלות בפרדס חנה ובכלל שמצאנו ברשת, עולה כי בנושא הזה השמיים הם הגבול. המחדלים הם שונים ומגוונים ועלולים להיות יצירתיים במיוחד. הנה כמה סיפורים וגם כמה עצות טובות, ממה להיזהר ואיך לנסח הסכם שיכסה אתכם מכל הכיוונים ואם יש צורך, יהיה קביל גם בבית משפט.

 

הכול מתחיל מהאריזה

 

אתם יכולים להזמין חברת הובלות שמציעה גם שירותי אריזה. אריזה חזקה וטובה, מבטיחה את שלמות הפריטים. בעל חברת הובלות בפרדס חנה ממליץ:

אם אתם מגלים חפצים שבורים בתוך האריזה, סימן שהם לא נארזו נכון ויש מקום לקבוע פיצוי מראש בהסכם שלכם עם בעלי חברת ההובלה.

נזק לחפצים

תלונות רבות של לקוחות, הם ��ל נזק לחפצים בעת ההובלה. מדובר על כ-30% מקרים של נזק. החל מחוסר שמירה על חפצים שבירים, רהיטים יקרים שנפגעו, מקררים שנגררו והחלו להרעיש, הרס של גלגלים במכשירים ורהיטים שנגררו ולא הוסעו בעדינות. זכוכית של וטרינה שנשברה, רגלי ספה שנשברו, משקופים שרוטים ועוד.

וודאו כי לחברת ההובלה יש ביטוח על ההובלה. כך תוכלו לתבוע על הנזקים במידת הצורך.

 

יחס גרוע ולא נחמד

אנשים שעוברים דירה, לחוצים בדרך כלל ובצדק. הם רוצים לעבור דירה בצורה חלקה וחלק מזה, זה היחס של הסבלים. אם מדובר בחבורת עצבניים, הרי שכל המעבר עלול להתקלקל בשם אווירה לא נעימה, ולהיעשות במצב רוח רע. זה קורה ב-18%, כך עולה מנתונים שמתפרסמים ברשת. זה לא נחמד, לא עושה חשק טוב לעבור וכל המעבר מתחיל ברגל שמאל. בעל חברת הובלות בפרדס חנה אומר:

אין לכם ממש מה לעשות נגד התנהלות לא נחמדה, או מריבות בין הסבלים (מה שקורה לעתים). הדבר היחידי שאני יכול להציע לכם, זה לציין את זה בפורום המתאים ברשת, ואולי הם ישנו את דרכיהם.

 

עמידה בזמנים

כ-30% תלונות יש ברשת על איחור של חברות הובלה. זמני האיחור הם החל משעה וכלה ב-10 שעות. כן זה קורה... יש לכם כמה אפשרויות להבטיח שלכם זה לא יקרה, ושאם זה יקרה תפוצו בהתאם.

הכניסו סעיף בהסכם עם חברת ההובלה על פיצוי למקרה של איחור משעה ויותר.

 

פתאום מחיר ההובלה הכפיל את עצמו

הובלה זו אחת מהמטלות שמאוד קשה להעריך במדויק, אבל בכל זאת יש איזה רף מחיר שיש לקבוע. במקרה הטוב סומך בעל חברת ההובלה על הלקוח, שיתאר לו תמונה אמתית של כמות התכולה, במקרה היותר טוב (אבל זה לא קורה הרבה), נציג של חברת ההובלה בא לבקר ומעריך בעצמו במקום, כמה עשויה לעלות ההובלה. במקרה כזה לא יהיו בעיות עם ההובלה, כי המחיר מסוכם מראש. אבל אם סוגרים על מחיר בטלפון ב- 16% מהמקרים, חברת ההובלה תשנה את המחיר כי מישהו פה טעה. לעתים זו אכן טעות שנעשית מצד הלקוח (בדרך כלל הלקוחות יעריכו כמה שפחות), אבל לפעמים זו גחמה של חברת ההובלה שפתאום רואה עוד איזה שידה שלא נכללה בחשבון ואז רק עליה דורשים איזה מחיר מוגזם.

אנו מציעים לכם להיעזר באפליקציה של האתר StartAJob  כדי לקבל הצעות הוגנות מכמה חברות הובלות בפרדס חנה.

צלמו את כל התכולה שלכם, הקפידו לרשום בכמה ארגזים מדובר, פרטו את כל מוצרי החשמל, אל תנסו "לעבוד" על חברת ההובלה, הם מובילים לכם את זה והם ידעו בדיוק אם "חסכתם" לעצמכם כמה שקלים. הגיעו להסכם חתום עם חברת ההובלות על המחיר.