שירותי הפצה עם אלבז הובלות והפצות

 
אם אתם מחפשים חברת הפצה אשר תדאג שהציוד שלכם יגיע אל הנמען בשלום – אתם בדיוק במקום הנכון.
אלבז הובלות והפצה מספקת שירותי הפצה מזה עשרות שנים, ודואגת שכל חפץ יגיע אל היעד בדיוק במועד שנקבע – כשהוא ארוז ושלם.
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי הפצה מקצועיים חייגו עכשיו 555098 - 1700
שירותי הפצה

על מה לשים דגש בבחירת חברת שליחויות?

כשאתם מחפשים שירותי שליחויות, ולא משנה אם זה עבור מוצרי חשמל, תרופות, ציוד אלקטרוני או צרור מסמכים – אתם בוודאי רוצים להיות בטוחים שהחבילה תגיע בשלום אל הנמענים. על מנת להבטיח זאת ככל שרק אפשר, כדאי לבחור חברת שליחים על פי הפרמטרים הבאים:
  • ותק ומקצועיות – חברה אשר מספקת שירותי הפצה לאורך שנים היא חברה שכבר מבינה בעניינים. נציגיה יודעים בדיוק כיצד לנהל את השליחויות כך שכל חבילה תגיע ליעדה בזמן הנכון, איך לשמור על החבילות במהלך השינוע על מנת שלא יינזקו ואיך להיות בקשר עם מזמין השירות על מנת לוודא פרטים של הרגע האחרון.
  • זמינות – אם אתם צריכים לשלוח חבילה בשעות הקרובות, אתם צריכים חברת הפצה שתהיה זמינה עבורכם עכשיו, ולא בעוד 24 שעות. לכן, כשאתם מדברים עם נציג/ה של חברה כזאת, אחת השאלות הראשונות שלכם צריכה להיות אם החברה יכולה לספק לכם שירותי הפצה במועד הנכון.
  • אזורי פעילות – חשוב מאוד לברר עם נציגי החברה האם אזורי הפעילות של החברה כוללים את המקום שאליו אתם צריכים להעביר את המשלוח. אחרי הכול, לא משנה אם תפנו אל החברה המומלצת ביותר, אם היא לא מבצעת משלוחים למקום שאליו החבילה שלכם צריכה להגיע – זה לא יוכל לעזור לכם.
  • שירות – כדאי מאוד לעבוד מול חברה המספקת שירותי הפצה מקצועיים, אבל גם שמעסיקה נציגים אדיבים.

אלבז הובלות והפצה לשירותכם

 
אלבז הובלות והפצה מספקת שירותי הפצה מקצועיים ואדיבים באחריות מלאה לאורך כל הדרך. אנו מעסיקים צוות שליחים גדול וזמינים למתן שירות בכל מועד שתבחרו במהלך שעות הפעילות.
אנחנו בחברה יודעים עד כמה המשלוח לכם חשוב לכם, ולכן נוהגים בזהירות הראויה – תרתי משמע. צוות השליחים שלנו עבר את כל ההכשרות הרצויות ונוהג בכלי רכב אשר עברו את כל בדיקות הבטיחות הנדרשות.
אז אם אתם צריכים להעביר חבילה, מסמכים, ציוד, מתנות או כל דבר אחר – צרו עמנו קשר טלפוני עוד היום ונשמח לספק לכם את שירותי ההפצה הטובים ביותר.